Kancelaria Notarialna
Magdalena Korobowicz

Notariusz Mokotów - Kancelaria Notarialna Warszawa Mokotów

Notariusz Warszawa Mokotów - interes klienta stawiamy na pierwszym miejscu

Notariusz Warszawa Mokotów – Kancelaria Notarialna Magdaleny Korobowicz znajduje się w bliskiej okolicy dzielnicy Mokotów. Nasza siedziba przy ulicy Solariego to punkt, do którego łatwo się dostać z praktycznie każdego zakątka Mokotowa. Dogodny dojazd zarówno dla przemieszczających się po Warszawie komunikacją miejską, jak i autem. 

W naszej Kancelarii Notarialnej oferujemy pełen zakres czynności notarialnych dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Od ponad 20 lat z powodzeniem realizujemy współpracę z dużymi firmami z Mokotowa i z innych dzielnic stolicy. 

W pracy notariusza ważne jest, aby etyka i merytoryka były na pierwszym miejscu. To zawód zaufania publicznego. Nasza Kancelaria Notarialna zapewnia zachowanie najwyższych norm podczas współpracy.

Magdalena Korobowicz

Nasza Kancelaria Notarialna prowadziła współpracę z różnymi podmiotami. Z powodzneriem realizowaliśmy czynności notarialne dla kancelarii prawnych, firm deweloperskich, a także wielu innych podmiotów. 

Poufność to nasza nadrzędna cecha, jaką kierujemy się w codziennej pracy. Nasi Klienci z dzielnicy Mokotów cenią naszą Kancelarię Notarialną za dyskrecję i kompetencję.

Marek Piwko

Kancelaria Notarialna Warszawa Mokotów - Magdalena Korobowicz

Kancelaria Notarialna Warszawa Mokotów Magdalena Korobowicz to odpowiednie miejsce, jeśli potrzebujesz notariusza, który angażuje się w wykonywane czynności oraz wykazuje się profesjonalnym podejściem.

Dbamy o to, aby nasi Klienci czuli się u nas komfortowo. Jesteśmy zadowoleni z tego, że możemy pomagać innym. Uważamy za sukces to, że nasi Klienci są zadowoleni z naszych usług. Nasza Kancelaria w pobliżu Warszawy Mokotów uważana jest za jedną z najlepszych w stolicy, co nas niezmiernie cieszy. 

Notariusz na Mokotowie - Opinie naszych Klientów

Biuro „Kancelaria Notarialna – Magdalena Korobowicz” przez lata świadczyło dla mnie usługi nieskazitelnej jakości, więc z wielką przyjemnością korzystam z okazji, aby polecić je innym.

W ramach licznych transakcji, przy których współpracowaliśmy, szczególnie ceniliśmy elastyczność Pani Korobowicz i jej gotowość do spełnienia naszych uzasadnionych wymagań oraz wymagań naszych klientów. Polecamy również biuro Pani Korobowicz ze względu na bezpieczeństwo transakcji, których szczegóły są zawsze niezwykle starannie sprawdzane, oraz osobisty, choć niezmiennie profesjonalny wymiar wszelkiej naszej komunikacji i kontaktów z biurem.

Jako notariusz Pani Korobowicz posiada bardzo wysokie kompetencje, które pozwalają Jej wychwycić i usunąć wszelkie potencjalne niejednoznaczności w transakcjach i umowach. Staranność i dbałość, z jaką Pani Korobowicz pracuje nad umowami, jest również widoczna u innych członków zespołu, którzy oferują usługi znakomitej jakości.

Podsumowując, zdecydowanie polecam biuro „Kancelaria Notarialna – Magdalena Korobowicz” wszystkim, którzy potrzebują usług tego rodzaju w swojej działalności.

Kancelaria Notarialna Mokotów

Doświadczenie

Nasza Kancelaria działa na obrzeżach dzielnicy Warszawa Mokotów już od ponad 20 lat. Z powodzeniem obsługujemy klientów korporacyjnych i firmy deweloperskie.

Profesjonalizm

Kompetencje w połączeniu z wiedzą wykorzystujemy w interesie naszych Klientów.

Zaufanie

Zaufanie, poufność i dyskrecja to nasze nadrzędne wartości. W naszej pracy kierujemy się dobrem naszych Klientów z Mokotowa, a także innych dzielnic Warszawy.

Lokalizacja

Wygodny dojazd z każdego zakątka Mokotowa. Dla naszych Klientów oferujemy komfortowe wnętrza naszej kancelarii, a także bezpłatne miejsca parkingowe przy budynku.

 

 

Usługi

Oprócz wykonywania czynności notarialnych, oferujemy porady i opinie prawne, a także dogłębną analizę różnego rodzaju umów handlowych.

Notariusz Mokotów - Warszawa

Kancelaria Notarialna Magdaleny Korobowicz położona jest na obrzeżach dzielnicy Warszawa Mokotów – na styku z dzielnicą Śródmieście, w bliskosci parku Pole Mokotowskie. Dla naszych Klientów z Mokotowa to dobra lokalizacja. Posiadamy kilka miejsc parkingowych w pobliżu naszej kancelarii, co stanowi znaczne ułatwienie dla naszych klientów. 

Dojazd warszawską komunikacją miejską również jest wygodny – w pobliżu zlokalizowane są liczne przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacja “Metro Politechnika”.