Kancelaria notarialna Magdaleny Korobowicz rozpoczęła działalność w 2001 roku.

W swojej ponad dziesięcioletniej historii ugruntowała ona pozycję kancelarii gwarantującej swoim klientom najwyższe kompetencje merytoryczne i najlepszą jakość świadczonych usług. Z kim współpracujemy? Nasi notariusze pracują z wieloma znanymi kancelariami prawnymi, firmami deweloperskimi, klientami korporacyjnymi, obsługują szerokie i ciągle rosnące grono podmiotów gospodarczych, jak również osób fizycznych. Nasze usługi dedykowane są głównie klientom z Warszawy (Centrum, Ochota, okolice Okęcia), jednak jesteśmy otwarci dla wszystkich, którzy będą potrzebować naszej pomocy.

Magdalena Korobowicz

Kancelaria Notarialna Magdaleny Korobowicz w Warszawie rozpoczęła działalność w 2001 roku. W swojej prawie dwudziestoletniej historii ugruntowała ona pozycję kancelarii gwarantującej swoim klientom najwyższe kompetencje merytoryczne i najwyższą jakość świadczonych usług. Notariusz Magdalena Korobowicz legitymuje się także wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym przed otwarciem kancelarii notarialnej. W latach 1993-2001, po zakończeniu aplikacji sędziowskiej, Magdalena Korobowicz była Asesorem Sądowym, a następnie Sędzią Sądów Rejonowych w wydziałach: Rodzinnym i Opiekuńczym, Cywilnym, Gospodarczym, w tym w Wydziale Rejestru Zastawów oraz Krajowym Rejestrze Sądowym. 

Marek Piwko

Zastępca notarialny Marek Piwko. W roku 2007 ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od ponad 11 lat zatrudniony w Kancelarii Notariusz Magdaleny Korobowicz, w tym od 2014 roku jako zastępca notarialny.

Marek Piwko

Zastępca notarialny Marek Piwko. W roku 2007 ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od ponad 11 lat zatrudniony w Kancelarii Notariusz Magdaleny Korobowicz, w tym od 2014 roku jako zastępca notarialny.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Doświadczenie

Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w prawie notarialnym. Prawo jest naszą pracą, ale przede wszystkim pasją. Specjalizujemy się w obsłudze największych deweloperów w Warszawie oraz klientów korporacyjnych.

Profesjonalizm

Dokładnie wiemy co robimy. Gwarantujemy swoim klientom najwyższe kompetencje merytoryczne i najlepszą jakość świadczonych usług.​

Zaufanie

Dobro klienta to nasz priorytet. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. U nas każdy klient jest najważniejszy, a to co mówi czy oczekuje wysłuchane i realizowane. Sprawdź opinie o naszej kancelarii notarialnej w Warszawie.

Usługi

Nasza usługa obejmuje m.in. udzielanie porad i opinii prawnych, przygotowywanie testamentów, reprezentację przed sądami czy analizę umów handlowych.​

Misja

Zagwarantowanie klientom pełnego bezpieczeństwa i skuteczności dokonywanych czynności, dbałość o najwyższy profesjonalizm i jakość świadczonych usług to misja Kancelarii Notariusz Magdaleny Korobowicz.

Lokalizacja

Nasza Kancelaria Notarialna znajduje się w dogodnym do dojazdu Centrum Warszawy. Nasze usługi dedykowane są głównie mieszkańcom oraz firmom z okolic Śródmieścia, Ochoty oraz Lotniska Okęcia. 

W kancelarii Korobowicz zawsze na pierwszym miejscu stawiamy interes klienta.

Zapraszamy do naszej Kancelarii Notarialnej w Warszawie!

+48 22 825 57 01

+48 22 875 13 30

+48 606 738 737

Kancelaria Notarialna Warszawa

Kancelaria Notarialna Magdaleny Korobowicz w swojej prawie dwudziestoletniej historii ugruntowała pozycję kancelarii gwarantującej swoim klientom najwyższe kompetencje merytoryczne. Jej misją jest zagwarantowanie klientom pełnego bezpieczeństwa, skuteczności, dbałość o profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług w Warszawie (okolice Okęcia, Ochoty i Centrum).

Kontakt

Adres

ul. Solariego 4, 02-070 Warszawa

Tel.

+48 22 825 57 01
+48 22 875 13 30

Kom.

+48 606 738 737

Fax

+48 22 825 62 21

Magdalena Korobowicz

Marek Piwko

Projekt i wykonanie

Projekt i wykonanie