Kancelaria Notarialna
Magdalena Korobowicz

Notariusz Warszawa Żoliborz - Kancelaria Notarialna Żoliborz

Notariusz Warszawa Żoliborz - zawsze chętnie służymy pomocą

Notariusz Warszawa Żoliborz – kancelaria Notarialna Magdalena Korobowicz ma siedzibę niedaleko dzielnicy Żoliborz w Warszawie. Sprawnie i łatwo można tam dotrzeć komunikacją miejską, samochodem lub pieszo.

Oferujemy pełen zakres usług notarialnych –  spisywanie protokołów, sporządzanie protestów i weksli, depozyt i poświadczenia notarialne i więcej. Posiadamy już 20 lat doświadczenia w pracy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi.

Usługi świadczymy poufnie i bezpiecznie. Korzystamy z wszelkich narzędzi prawnych, że by zabezpieczyć interesy naszych Klientów. Prowadzimy także porady notarialne.

Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią w Warszawie – telefonicznie lub mailowo.

Magdalena Korobowicz

Na przestrzeni wielu lat działalności naszej kancelarii mieliśmy szansę współpracować z wieloma znanymi kancelariami prawnymi, firmami deweloperskimi oraz innymi podmiotami gospodarczymi z Żoliborza i pozostałych dzielnic Warszawy. Zapewniamy wysokiej jakości współpracę, rzetelność i dyskrecję. Cechujemy się zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Marek Piwko

Dobry Notariusz Żoliborz - Magdalena Korobowicz

Kancelaria Notarialna Magdalena Korobowicz to zespół osób, które z pasją i zaangażowaniem podejmują się kolejnych spraw notarialnych. Jeżeli szukasz dobrego notariusza z Warszawy, który odznacza się poufnością i profesjonalizmem – to jest odpowiednie miejsce. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, a możliwość pomocy innym daje nam radość. Dbamy o komfort naszych klientów i gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Nasi notariusze są często doceniani i polecani innym. Świadczą o tym też liczne pozytywne opinie i referencje od naszych klientów, którzy byli zadowoleni ze współpracy.

Notariusz Warszawa Żoliborz - Opinie naszych Klientów

„Piszę niniejszy list, aby polecić usługi biura „Kancelaria Notarialna – Magdalena Korobowicz”
Przez ostatnich dziesięć lat nasza firma blisko współpracowała z Panią Magdaleną Korobowicz przy licznych, zróżnicowanych projektach, zarówno w dziedzinie nieruchomości, jak i projektów o charakterze gospodarczym. Biuro Pani Korobowicz oferuje usługi najwyższej jakości oraz sprawdzoną zdolność radzenia sobie ze złożonymi kwestiami prawnymi.

W toku naszej współpracy nauczyłem się doceniać dogłębną wiedzę na temat zagadnień prawnych, jaką posiada Pani Magdalena Korobowicz, oraz Jej niezrównane kompetencje zawodowe. Jej biuro istnieje od ponad piętnastu lat i ma ugruntowaną pozycję, a nieocenione doświadczenie jego Założycielki wiele zyskało dzięki pełnieniu przez Nią funkcji sędziego tak w sądach cywilnych, jak i gospodarczych, którą sprawowała przez dekadę.

Podsumowując, bez wahania i zdecydowanie polecam usługi Kancelarii Notarialna Pani Magdaleny Korobowicz każdemu, kto potrzebuje rzetelnej i skutecznej obsługi biura notarialnego w Warszawie.”

Biuro „Kancelaria Notarialna – Magdalena Korobowicz” przez lata świadczyło dla mnie usługi nieskazitelnej jakości, więc z wielką przyjemnością korzystam z okazji, aby polecić je innym.

W ramach licznych transakcji, przy których współpracowaliśmy, szczególnie ceniliśmy elastyczność Pani Korobowicz i jej gotowość do spełnienia naszych uzasadnionych wymagań oraz wymagań naszych klientów. Polecamy również biuro Pani Korobowicz ze względu na bezpieczeństwo transakcji, których szczegóły są zawsze niezwykle starannie sprawdzane, oraz osobisty, choć niezmiennie profesjonalny wymiar wszelkiej naszej komunikacji i kontaktów z biurem.

Jako notariusz Pani Korobowicz posiada bardzo wysokie kompetencje, które pozwalają Jej wychwycić i usunąć wszelkie potencjalne niejednoznaczności w transakcjach i umowach. Staranność i dbałość, z jaką Pani Korobowicz pracuje nad umowami, jest również widoczna u innych członków zespołu, którzy oferują usługi znakomitej jakości.

Podsumowując, zdecydowanie polecam biuro „Kancelaria Notarialna – Magdalena Korobowicz” wszystkim, którzy potrzebują usług tego rodzaju w swojej działalności.

Notariusz Warszawa Żoliborz - dlaczego warto z nami współpracować?

Doświadczenie

Profesjonalizm

Misja

Usługi

Zaufanie

Lokalizacja

W kancelarii Korobowicz najważniejsze jest dla nas
dobro klienta.

Kancelaria Notarialna Żoliborz

Chcemy świadczyć usługi notarialne na najwyższym poziomie i dbamy o to, żeby podtrzymywać dobrą opinię o kancelarii. W ciągu 20 lat istnienia nasza Kancelaria Notarialna zdobyła zaufanie wielu osób oraz pozycję kancelarii, która gwarantuje klientom najwyższe kompetencje merytoryczne. Współpracujemy z wieloma znanymi kancelariami prawnymi, klientami korporacyjnym, podmiotami gospodarczymi, osobami fizycznymi oraz firmami deweloperskimi.

Swoje usługi dedykujemy głównie klientom z Warszawy (Żoliborz, Centrum, Mokotów, Wola, Ochota), ale też spoza Warszawy.

Zapraszamy do kontaktu z nasza kancelarią – odpowiemy na wszystkie pytania, omówimy wątpliwości. 

Notariusz Żoliborz

Notariusz Żoliborz – Kancelaria Notarialna Magdalena Korobowicz mieści się w dogodnej lokalizacji – przy ulicy Antoniego Solariego 4.

Wokół kancelarii znajduje się dużo przystanków autobusowych i tramwajowych, jak również stacja linii metra. Łatwo dotrzeć tam z każdej części Warszawy. Wokół budynku znajduje się również kilka miejsc parkingowych. Lokal jest przestronny i wygodny – idealny dla osób, które cenią sobie komfort i wygodę.