Kancelaria Notarialna
Magdalena Korobowicz

Notariusz Warszawa Wola - Kancelaria Notarialna Wola

Notariusz Warszawa Wola

Notariusz Warszawa Wola – nasza Kancelaria Notarialna od ponad 20 lat realizuje usługi dla klientów biznesowych oraz dla klientów indywidualnych. Udzielamy porad prawnych i wskazówek w tematyce notarialnej. Chcemy, aby dla naszych Klientów każdy etap postępowania był jak najbardziej zrozumiały, dlatego z chęcią wyjaśniamy, jakie dokumenty oraz działania są niezbędne do wykonania poszczególnych czynności oraz jakiej wysokości opłaty, podatki, czy taksy notarialne będą wymagane do pokrycia. Kontakt z naszą Kancelarią w Warszawie jest możliwy za pośrednictwem telefonicznym oraz mailowym.

Magdalena Korobowicz

Jako doświadczona Kancelaria Notariuszy w Warszawie (Centrum, Wola, Okęcie, Mokotów, Ochota) prowadzimy stałą współpracę z wieloma uznanymi kancelariami prawnymi, firmami deweloperskimi, obsługujemy szerokie i ciągle rosnące grono podmiotów gospodarczych, jak również osób fizycznych. Kancelaria zachowuje całkowitą poufność we wszelkich sprawach związanych i wynikających ze świadczonych usług. Zapewniamy, iż zlecenia nam powierzone będą realizowane z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nasza oferta notarialna skierowana jest dla klientów Warszawy Woli i okolicznych dzielnic.

Marek Piwko

Notariusz na Woli - Magdalena Korobowicz

Kancelarię Notarialną Magdaleny Korobowicz cechuje doskonała lokalizacja z komfortowym zapleczem parkingowym i dogodnym dojazdem z każdego zakątka dzielnicy. Notariusz na Woli – Magdalena Korobowicz wyróżnia się profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem w wykonywanych czynnościach. Nasi notariusze są często doceniani i polecani w Warszawie. Dowodem zaufania naszych Klientów są dobre opinie o naszej Kancelarii Notarialnej na Woli.

Notariusz Warszawa Wola - Opinie naszych Klientów

Dobro Klienta jest dla nas zawsze priorytetem. Staramy się jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych Klientów, z tego powodu do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i dobieramy narzędzia tak, aby jak najlepiej wykonać swoją pracę. Miarą poziomu zadowolenia naszych Klientów są ich opinie o naszej Kancelarii Notarialnej na warszawskiej Woli, za które jesteśmy bardzo wdzięczni. 

„Piszę niniejszy list, aby polecić usługi biura „Kancelaria Notarialna – Magdalena Korobowicz”
Przez ostatnich dziesięć lat nasza firma blisko współpracowała z Panią Magdaleną Korobowicz przy licznych, zróżnicowanych projektach, zarówno w dziedzinie nieruchomości, jak i projektów o charakterze gospodarczym. Biuro Pani Korobowicz oferuje usługi najwyższej jakości oraz sprawdzoną zdolność radzenia sobie ze złożonymi kwestiami prawnymi.

W toku naszej współpracy nauczyłem się doceniać dogłębną wiedzę na temat zagadnień prawnych, jaką posiada Pani Magdalena Korobowicz, oraz Jej niezrównane kompetencje zawodowe. Jej biuro istnieje od ponad piętnastu lat i ma ugruntowaną pozycję, a nieocenione doświadczenie jego Założycielki wiele zyskało dzięki pełnieniu przez Nią funkcji sędziego tak w sądach cywilnych, jak i gospodarczych, którą sprawowała przez dekadę.

Podsumowując, bez wahania i zdecydowanie polecam usługi Kancelarii Notarialna Pani Magdaleny Korobowicz każdemu, kto potrzebuje rzetelnej i skutecznej obsługi biura notarialnego w Warszawie.”

Notariusz Wola - dlaczego warto z nami współpracować?

Doświadczenie

Profesjonalizm

Zaufanie

Usługi

Misja

Lokalizacja

W kancelarii Korobowicz zawsze na pierwszym miejscu stawiamy interes klienta.

Kancelaria Notarialna Wola

Wysoka jakość świadczonych przez naszą Kancelarię Notarialną na Woli usług oraz najwyższe kompetencje merytoryczne są dla nas niezwykle istotne. Prowadzimy współpracę z wieloma znanymi podmiotami gospodarczymi, m.in.

  • z firmami deweloperskimi,
  • z korporacjami,
  • z kancelariami prawnymi.

Nasze usługi dedykujemy głównie klientom działającym na obszarze miasta stołecznego Warszawa, szczególnie z dzielnicy Wola, ale także z okolicznych miejscowości. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorstwami. Zapraszamy do kontaktu z nasza kancelarią – odpowiemy na pytania, omówimy niejasności, wyjaśnimy nieścisłości. 

Notariusz Wola

Notariusz Wola – Magdalena Korobowicz ma swoja siedzibę w wygodnej lokalizacji przy ulicy Antoniego Solariego 4. Komfortowy dojazd komunikacją miejską zapewnia bliska odległość do przystanków tramwajowych oraz autobusowych, a nawet do stacji I linii metra. Takie umiejscowienie naszej kancelarii cenią sobie nasi klienci z dzielnicy Wola, dla których przygotowaliśmy także kilka miejsc parkingowych w otoczeniu budynku kancelarii. Lokal kancelarii jest przestronny i komfortowy. Dysponujemy aż pięcioma salkami konferencyjnymi, aby zapewnić naszym klientom dyskrecję, bezpieczeństwo oraz wygodę.