Kancelaria Notarialna
Magdalena Korobowicz

Notariusz Ochota - Kancelaria Notarialna Warszawa Ochota

Notariusz Warszawa Ochota - nasza Kancelaria Notarialna na pierwszym miejscu zawsze stawia interes Klienta

Kancelaria Notarialna Magdalena Korobowicz mieści się bardzo blisko dzielnicy Warszawa Ochota. Łatwo do nas dotrzeć z każdej części Ochoty. 

Naszym Klientom oferujemy pełen zakres usług notarialnych. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie. Współpracujemy zarówno z klientami ze świata biznesu, jak i z klientami indywidualnymi.

Wykorzystujemy narzędzia prawne, aby zabezpieczać interesy naszych klientów z zachowaniem najwyższych norm etycznych oraz merytorycznych. Prowadzimy porady notarialne oraz udzielamy wielu wskazówek naszym klientom w zakresie dokumentów, jakie są niezbędne do podejmowanych czynności, a także w zakresie wysokości opłat, czy podatków.

Magdalena Korobowicz

Na przestrzeni wielu lat naszej działalności w Warszawie, także w dzielnicy Ochota, współpracowaliśmy z wieloma znanymi kancelariami prawnymi, firmami deweloperskimi oraz innymi podmiotami gospodarczymi. Grono naszych klientów ciągle się poszerza. Obsługujemy wiele podmiotów gospodarczych, ale również pracujemy dla klientów indywidualnych. 

Wszystkie czynności notarialne, jakie prowadzimy w naszej kancelarii objęte są pełną dyskrecją i poufnością. 

Marek Piwko

Dobry Notariusz Ochota - Magdalena Korobowicz

Jeśli poszukujesz dobrego notariusza na Ochocie, który jest w pełni zaangażowany w czynności, które wykonuje oraz cechuje się wybitnym profesjonalizmem, to Kancelaria Magdaleny Korobowicz jest właściwym miejscem. 

Komfort naszych Klientów jest naszym priorytetem. To, że możemy pomagać innym, cieszy nas. Każdy zadowolony Klient to nasz mały sukces. Nasza Kancelaria w pobliżu Warszawy Ochoty uważana jest za jedną z najlepszych w stolicy, co nas niezmiernie cieszy. 

Notariusz na Ochocie - Opinie naszych Klientów

Biuro „Kancelaria Notarialna – Magdalena Korobowicz” przez lata świadczyło dla mnie usługi nieskazitelnej jakości, więc z wielką przyjemnością korzystam z okazji, aby polecić je innym.

W ramach licznych transakcji, przy których współpracowaliśmy, szczególnie ceniliśmy elastyczność Pani Korobowicz i jej gotowość do spełnienia naszych uzasadnionych wymagań oraz wymagań naszych klientów. Polecamy również biuro Pani Korobowicz ze względu na bezpieczeństwo transakcji, których szczegóły są zawsze niezwykle starannie sprawdzane, oraz osobisty, choć niezmiennie profesjonalny wymiar wszelkiej naszej komunikacji i kontaktów z biurem.

Jako notariusz Pani Korobowicz posiada bardzo wysokie kompetencje, które pozwalają Jej wychwycić i usunąć wszelkie potencjalne niejednoznaczności w transakcjach i umowach. Staranność i dbałość, z jaką Pani Korobowicz pracuje nad umowami, jest również widoczna u innych członków zespołu, którzy oferują usługi znakomitej jakości.

Podsumowując, zdecydowanie polecam biuro „Kancelaria Notarialna – Magdalena Korobowicz” wszystkim, którzy potrzebują usług tego rodzaju w swojej działalności.

Kancelaria Notarialna Ochota - Dlaczego My?

Doświadczenie

Nasza Kancelaria działa na obrzeżach dzielnicy Warszawa Ochota od ponad 20 lat. Naszą specjalizacja jest obsługa firm deweloperskich oraz korporacji.

Zaufanie

Każdą sprawę traktujemy indywidualnie. Kierujemy się interesem i dobrem naszych Klientów z Ochoty i innych dzielnic Warszawy.

Profesjonalizm

Wysoka jakość prowadzonych przez nas usług w połączeniu z najwyższymi kompetencjami i wiedzą.

Lokalizacja

Nasza Kancelaria Notarialna znajduje się w dogodnym do dojazdu z Ochoty Centrum Warszawy. Nasze usługi dedykowane są głównie mieszkańcom oraz firmom z okolic Śródmieścia, Ochoty, Mokotowa oraz dzielnicy Okęcie, Włochy.

 

Notariusz Ochota - Warszawa

Kancelaria Notarialna Magdaleny Korobowicz położona jest tuż obok dzielnicy Warszawa Ochota – na styku z dzielnicami Śródmieście i Mokotów. Dla naszych Klientów z Ochoty to dogodna lokalizacja. Posiadamy kilka miejsc parkingowych w pobliżu naszej kancelarii, co stanowi znaczne ułatwienie dla naszych klientów. 

Dojazd warszawską komunikacją miejską również jest dogodny – w pobliżu zlokalizowane są liczne przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacja “Metro Politechnika”.