Kancelaria notarialna Magdaleny Korobowicz tworzą osoby z pasją. Jeśli szukasz dobrego, rzetelnego notariusza z Warszawy Centrum, który wyróżnia się profesjonalnym podejściem do klienta to dobrze trafiłeś. Każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie. Zależy nam, aby osoby z nami współpracujące czuły się komfortowo. Cieszymy się, że swoją pracą możemy pomagać innym. Każdy zadowolony klient to nasz mały sukces. Nasi notariusze są często polecani i uważani za najlepszych w Warszawie. Przemawiają za tym liczne opinie i referencje naszych zadowolonych klientów. 

„Piszę niniejszy list, aby polecić usługi biura „Kancelaria Notarialna – Magdalena Korobowicz”
Przez ostatnich dziesięć lat nasza firma blisko współpracowała z Panią Magdaleną Korobowicz przy licznych, zróżnicowanych projektach, zarówno w dziedzinie nieruchomości, jak i projektów o charakterze gospodarczym. Biuro Pani Korobowicz oferuje usługi najwyższej jakości oraz sprawdzoną zdolność radzenia sobie ze złożonymi kwestiami prawnymi.

W toku naszej współpracy nauczyłem się doceniać dogłębną wiedzę na temat zagadnień prawnych, jaką posiada Pani Magdalena Korobowicz, oraz Jej niezrównane kompetencje zawodowe. Jej biuro istnieje od ponad piętnastu lat i ma ugruntowaną pozycję, a nieocenione doświadczenie jego Założycielki wiele zyskało dzięki pełnieniu przez Nią funkcji sędziego tak w sądach cywilnych, jak i gospodarczych, którą sprawowała przez dekadę.

Podsumowując, bez wahania i zdecydowanie polecam usługi Kancelarii Notarialna Pani Magdaleny Korobowicz każdemu, kto potrzebuje rzetelnej i skutecznej obsługi biura notarialnego w Warszawie.”

Biuro „Kancelaria Notarialna – Magdalena Korobowicz” przez lata świadczyło dla mnie usługi nieskazitelnej jakości, więc z wielką przyjemnością korzystam z okazji, aby polecić je innym.

W ramach licznych transakcji, przy których współpracowaliśmy, szczególnie ceniliśmy elastyczność Pani Korobowicz i jej gotowość do spełnienia naszych uzasadnionych wymagań oraz wymagań naszych klientów. Polecamy również biuro Pani Korobowicz ze względu na bezpieczeństwo transakcji, których szczegóły są zawsze niezwykle starannie sprawdzane, oraz osobisty, choć niezmiennie profesjonalny wymiar wszelkiej naszej komunikacji i kontaktów z biurem.

Jako notariusz Pani Korobowicz posiada bardzo wysokie kompetencje, które pozwalają Jej wychwycić i usunąć wszelkie potencjalne niejednoznaczności w transakcjach i umowach. Staranność i dbałość, z jaką Pani Korobowicz pracuje nad umowami, jest również widoczna u innych członków zespołu, którzy oferują usługi znakomitej jakości.

Podsumowując, zdecydowanie polecam biuro „Kancelaria Notarialna – Magdalena Korobowicz” wszystkim, którzy potrzebują usług tego rodzaju w swojej działalności.

Zapraszamy do naszej Kancelarii Notarialnej w Warszawie!

+48 22 825 57 01

+48 22 875 13 30

+48 606 738 737

Kancelaria Notarialna Warszawa

Kancelaria Notarialna Magdaleny Korobowicz w swojej prawie dwudziestoletniej historii ugruntowała pozycję kancelarii gwarantującej swoim klientom najwyższe kompetencje merytoryczne. Jej misją jest zagwarantowanie klientom pełnego bezpieczeństwa, skuteczności, dbałość o profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług w Warszawie (okolice Okęcia, Ochoty i Centrum).

Kontakt

Adres

ul. Solariego 4, 02-070 Warszawa

Tel.

+48 22 825 57 01
+48 22 875 13 30

Kom.

+48 606 738 737

Fax

+48 22 825 62 21

Magdalena Korobowicz

Marek Piwko

Projekt i wykonanie

Projekt i wykonanie