Kancelaria notarialna Magdaleny Korobowicz tworzą osoby z pasją. Jeśli szukasz dobrego, rzetelnego notariusza z Warszawy Centrum, który wyróżnia się profesjonalnym podejściem do klienta to dobrze trafiłeś. Każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie. Zależy nam, aby osoby z nami współpracujące czuły się komfortowo. Cieszymy się, że swoją pracą możemy pomagać innym. Każdy zadowolony klient to nasz mały sukces. Nasi notariusze są często polecani i uważani za najlepszych w Warszawie. Przemawiają za tym liczne opinie i referencje naszych zadowolonych klientów. 

„Piszę niniejszy list, aby polecić usługi biura „Kancelaria Notarialna – Magdalena Korobowicz”
Przez ostatnich dziesięć lat nasza firma blisko współpracowała z Panią Magdaleną Korobowicz przy licznych, zróżnicowanych projektach, zarówno w dziedzinie nieruchomości, jak i projektów o charakterze gospodarczym. Biuro Pani Korobowicz oferuje usługi najwyższej jakości oraz sprawdzoną zdolność radzenia sobie ze złożonymi kwestiami prawnymi.

W toku naszej współpracy nauczyłem się doceniać dogłębną wiedzę na temat zagadnień prawnych, jaką posiada Pani Magdalena Korobowicz, oraz Jej niezrównane kompetencje zawodowe. Jej biuro istnieje od ponad piętnastu lat i ma ugruntowaną pozycję, a nieocenione doświadczenie jego Założycielki wiele zyskało dzięki pełnieniu przez Nią funkcji sędziego tak w sądach cywilnych, jak i gospodarczych, którą sprawowała przez dekadę.

Podsumowując, bez wahania i zdecydowanie polecam usługi Kancelarii Notarialna Pani Magdaleny Korobowicz każdemu, kto potrzebuje rzetelnej i skutecznej obsługi biura notarialnego w Warszawie.”

Biuro „Kancelaria Notarialna – Magdalena Korobowicz” przez lata świadczyło dla mnie usługi nieskazitelnej jakości, więc z wielką przyjemnością korzystam z okazji, aby polecić je innym.

W ramach licznych transakcji, przy których współpracowaliśmy, szczególnie ceniliśmy elastyczność Pani Korobowicz i jej gotowość do spełnienia naszych uzasadnionych wymagań oraz wymagań naszych klientów. Polecamy również biuro Pani Korobowicz ze względu na bezpieczeństwo transakcji, których szczegóły są zawsze niezwykle starannie sprawdzane, oraz osobisty, choć niezmiennie profesjonalny wymiar wszelkiej naszej komunikacji i kontaktów z biurem.

Jako notariusz Pani Korobowicz posiada bardzo wysokie kompetencje, które pozwalają Jej wychwycić i usunąć wszelkie potencjalne niejednoznaczności w transakcjach i umowach. Staranność i dbałość, z jaką Pani Korobowicz pracuje nad umowami, jest również widoczna u innych członków zespołu, którzy oferują usługi znakomitej jakości.

Podsumowując, zdecydowanie polecam biuro „Kancelaria Notarialna – Magdalena Korobowicz” wszystkim, którzy potrzebują usług tego rodzaju w swojej działalności.

Zapraszamy do naszej Kancelarii Notarialnej w Warszawie!

Kancelaria Notarialna Warszawa

Kancelaria Notarialna Magdaleny Korobowicz w swojej prawie dwudziestoletniej historii ugruntowała pozycję kancelarii o najwyższych kompetencjach. Jej misją jest zagwarantowanie klientom pełnego bezpieczeństwa poprzez utrzymywanie wysokiego merytorycznego poziomu, skuteczności, oraz dbałości o profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług w Warszawie (okolice Okęcia, Ochoty, Mokotowa i Centrum). 

 

 

 

Kontakt

Adres

ul. Solariego 4, 02-070 Warszawa

Tel.

+48 22 825 57 01
+48 22 875 13 30

Kom.

+48 606 738 737

Fax

+48 22 825 62 21

Magdalena Korobowicz

Marek Piwko

Projekt i wykonanie

Projekt i wykonanie

Szanowni Państwo, 

Nasza kancelaria pozostaje otwarta i obsługuje zarówno swoich stałych klientów jak i tych, których charakter pracy (kancelarie prawne, spółki) lub sytuacja osobista wymagają skorzystania z usług notariusza bez zwłoki.

Pragniemy Państwa zapewnić, że organizacyjnie i logistycznie jesteśmy przygotowani do obsługi Państwa w bezpieczny sposób.

Dysponujemy bardzo przestronną kancelarią o powierzchni ponad 200 m2 i wieloma salami konferencyjnymi, w których będziecie Państwo przebywać w odizolowaniu.

Harmonogram podpisywania aktów jest planowany w taki sposób aby do minimum ograniczyć możliwość Państwa kontaktu z innymi klientami.

Dla Państwa komfortu dysponujemy w recepcji profesjonalnymi środkami antywirusowymi do dezynfekcji.

Dbamy o bezpieczeństwo klientów i o bezpieczeństwo nas samych. Świat jednak nie może się zatrzymać. Musimy uczyć się zasad działania w zaskakującej dla nas wszystkich, nowej rzeczywistości. Jeżeli służby sanitarne zalecą zamknięcie produkcji i usług, zawiesimy działalność. Dopóki jednak zdrowy rozsądek i wskazania regulatorów każą nam Was wspierać, będziemy w odpowiedzialny sposób wspierać Was i naszą gospodarkę.

Z poważaniem,
Kancelaria Notarialna
Magdaleny Korobowicz z zespołem.