Szanowni Państwo,

Nasza kancelaria pozostaje otwarta i obsługuje zarówno swoich stałych klientów jak i tych, których charakter pracy (kancelarie prawne, spółki) lub sytuacja osobista wymagają skorzystania z usług notariusza bez zwłoki. 

Pragniemy Państwa zapewnić, że organizacyjnie i logistycznie jesteśmy przygotowani do obsługi Państwa w bezpieczny sposób. Dysponujemy bardzo przestronną kancelarią o powierzchni ponad 200 m2 i wieloma salami konferencyjnymi, w których będziecie Państwo przebywać w odizolowaniu.

Harmonogram podpisywania aktów jest planowany w taki sposób aby do minimum ograniczyć możliwość Państwa kontaktu z innymi klientami.

Dla Państwa komfortu dysponujemy w recepcji profesjonalnymi antywirusowymi płynami do dezynfekcji rąk i jednorazowymi maseczkami chirurgicznymi (także dla zainteresowanych klientów).

Dezynfekowane są klamki i włączniki elektryczne. Sale konferencyjne (stoły konferencyjne, klamki) są dezynfekowane i wietrzone po każdym akcie notarialnym.

Osoba prowadząca akt notarialny będzie w zalecanej odległości co najmniej 1 metra od klientów.

Zgodnie  z oficjalnymi zaleceniami, aby ograniczyć obrót gotówką proponujemy klientom rozważenie płatności przelewam lub przy pomocy karty płatniczej.

Dbamy o bezpieczeństwo klientów i o bezpieczeństwo nas samych. Świat jednak nie może się zatrzymać. Musimy uczyć się zasad działania w zaskakującej dla nas wszystkich, nowej rzeczywistości. Jeżeli służby sanitarne zalecą zamknięcie produkcji i usług, zawiesimy działalność. Dopóki jednak zdrowy rozsądek i wskazania regulatorów każą nam Was wspierać, będziemy w odpowiedzialny sposób wspierać Was i naszą gospodarkę.

Z poważaniem,

Kancelaria Notarialna

Magdaleny Korobowicz z zespołem.